a
  • Haberşey
  • Güncel
  • Türk Telekom mobil ağ kullanılamıyor hatası ne zaman düzelecek?

Türk Telekom mobil ağ kullanılamıyor hatası ne zaman düzelecek?

İstanbul’da öğlen saatlerinde yaşanan 5.8 şiddetindeki depremin etkileri devam ediyor. Özellikle şehir genelinde insanlar büyük korku içerisinde beklemeye devam ediyor. Son olarak yetkililer konu ile ilgili daha büyük depremin olabileceği konusunda açıklamalar yaptıktan sonra tedirginlik artmaya başladı.

Depremin yaşandığı andan itibaren GSM operatörlerinde yaşanan problem henüz çözülmemiş görünüyor. Özellikle Türk Telekom hattını kullanan kullanıcılar herhangi birini arayamıyor. Arama yapmaya çalıştıklarında ” mobil ağ kullanılamıyor ” hatası almaya devam ediyor. Konu ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir çok tepki gelmeye devam ediyor.

Sorunun yoğunluktan kaynaklandığına dair resmi açıklamanın da yayınlandığını belirtmek isteriz. İşte sosyal medyadan bazı paylaşımlar:

-Ulan yazık o markanızdaki “türk” yazısına silivriyle aramda 1300 km var hattım hala çalışmıyor

Açıkçası ben depremden çok #türktelekom u hissettim. Herkese çokça geçmiş olsun. Herkesin uyanık olması gerekiyor şu sıralar.

Türktelekom Rezilsin… Saat kaç olmuş hala arama yapamıyorum… Taahhütüm biter bitmez operatörü değiştiriyorum

#türktelekom kendine çeki düzen vermelisin bahanelere sığınmaya gerek yok. Ben avea kullanıyorum babam turcell babam arayınca bana ulaşabiliyor ben arama yapınca ulaşamıyorum. Avea’dan avea’ya ulaşmak zaten imkansız bahane üretme çözüm bul

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gece 4’te deprem mi olacak? ses kaydı