a
  • Haberşey
  • Genel
  • Masterchef Türkiye 2020 başvuru formu ne zaman başlıyor

Masterchef Türkiye 2020 başvuru formu ne zaman başlıyor

Televizyon ekranlarında ilgi ile izlenen yemek programlarından birisi olan Masterchef Türkiye, bu sezon tam anlamıyla izleyicilere hem keyifli hem de duygusal anlar yaşattı diyebiliriz. Yarışmanın 2020 3.sezonu için başvurularının ne zaman başladığını ve başvuru formu ile ilgili gelişmeler merak ediliyor.

Birbirinden değerli yarışmacıların katıldığı ve Mehmet, Danilo ve Somer şefin jüri üyeliğini yaptığı Masterchef Türkiye, gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek. Yeni yarışmacıların dahil olacağı yarışmaya başvurarak sizde hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Masterchef Türkiye 2020 başvuru formu
Acun Medya tarafından hazırlanan programa katılmak için hemen sizden istenilen zorunlu bilgileri doldurarak katılma şansını yakalayabilirsiniz. Form doldurulduktan sonra eleme aşamasına geçilecek. Burada şefler tarafından ilk denemeler gerçekleştirilecek. Hemen katılmak için Tv8 Masterchef Başvuru Formu adresine giriş yapabilirsiniz.

2020 3.SEZONU NE ZAMAN BAŞLIYOR?
Yeni sezon bu yıl olduğu gibi yine Eylül ayının ilk haftasında izleyici karşısında olacak. Başvurular için yapılacak olan açıklamalar sonrasında alınmaya başlanacak.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Show TV Yılbaşı Programı Belli Oldu