a
Spartak Moscow II
Krylya Sovetov
  • 0
  • MS(İY 0-1)
  • 2
  • 05.05.2021 | FNL | 35. Hafta | Futbol'noe pole 4 Akademiya Spartak im. F. Cherenkova (430)
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
İstatistik
0
Topl Oy.
0
0
Topl.Şut
0
0
Şut Engell.
0
0
Korner
0
0
Fauller
0
0
Sarı K.
0
0
Top Kap.
0
0
Ofsayt
0
Maç Tahmini

Bu bölüme ait data mevcut değil

Karşılaştırma (2017 YILINDAN itibaren )
Aralarındaki Maçlar
  • Spartak Mosc

    0
  • Berabere

    0
  • Krylya Sovet

    4
Evindeki Maçlar
  • Spartak Mosc

    0
  • Berabere

    0
  • Krylya Sovet

    1
Aralarındaki Son 5 Maç
13/10/20
  • Krylya Sovet

    Krylya Sovet
  • 2-1
  • Spartak Mosc

    Spartak Mosc

FNL
07/04/18
  • Krylya Sovet

    Krylya Sovet
  • 5-1
  • Spartak Mosc

    Spartak Mosc

FNL
23/02/18
  • Krylya Sovet

    Krylya Sovet
  • 2-2
  • Spartak Mosc

    Spartak Mosc

FNC
11/09/17
  • Spartak Mosc

    Spartak Mosc
  • 0-3
  • Krylya Sovet

    Krylya Sovet

FNL
Form Durumları
Krylya Sovetov Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
28/03/21
  • Alaniya

    Array
  • 0-1
  • Array

    Krylya Sovet

G
03/04/21
  • Krylya Sovet

    Array
  • 4-0
  • Array

    Tekstilshchi

G
08/04/21
  • Krylya Sovet

    Array
  • 2-0
  • Array

    Dinamo Mosc.

G
12/04/21
  • Volgar

    Array
  • 0-1
  • Array

    Krylya Sovet

G
17/04/21
  • Krylya Sovet

    Array
  • 5-1
  • Array

    Fakel

G
21/04/21
  • Akhmat Grozn

  • 0-0
  • Krylya Sovet

G
24/04/21
  • Shinnik

  • 2-2
  • Krylya Sovet

B
28/04/21
  • Krylya Sovet

  • 5-1
  • Torpedo Mosc

G
02/05/21
  • Akron

  • 1-2
  • Krylya Sovet

G
05/05/21
  • Spa. Moscow

  • 0-2
  • Krylya Sovet

G
Spartak Moscow II Form Durumu
TÜMÜ
  • Tümü
  • Deplasman
  • Ev Sahibi
20/03/21
  • Spa. Moscow

    Array
  • 3-3
  • Array

    Alaniya

B
24/03/21
  • SKA Khabarov

    Array
  • 3-0
  • Array

    Spa. Moscow

M
28/03/21
  • Spa. Moscow

    Array
  • 1-1
  • Array

    Tekstilshchi

B
03/04/21
  • Chayka

    Array
  • 0-2
  • Array

    Spa. Moscow

G
11/04/21
  • FK Orenburg

    Array
  • 5-2
  • Array

    Spa. Moscow

M
17/04/21
  • Spa. Moscow

  • 2-0
  • Volgar

G
24/04/21
  • Y. Krasnoyar

  • 4-2
  • Spa. Moscow

M
28/04/21
  • Spa. Moscow

  • 3-5
  • Fakel

M
02/05/21
  • Nizh. Novgor

  • 4-0
  • Spa. Moscow

M
05/05/21
  • Spa. Moscow

  • 0-2
  • Krylya Sovet

M
ORANSAL KARŞILAŞTIRMA - FNL
  • Hücum
  • Savunma
  • Pas
  • Faul
  • 40
  • Maç
  • 40
  • 41
  • Gol
  • 89
  • 0%
  • İsabetli Şut
  • 0%
  • 0%
  • Şut İsabeti
  • 0%
  • 0
  • Gole Çevirme
  • 0
  • 0
  • Asist
  • 0
  • 40
  • Maç
  • 40
  • 0
  • Yediği Gol
  • 0
  • 0
  • Kalesine Şut
  • 0
  • 0
  • Top Kapma
  • 0
  • %
  • Top Kapma Başarısı %
  • %
  • 0
  • İkili Mücadele Kazanma
  • 0
  • 40
  • Maç
  • 40
  • İsabetli Pas
  • 0%
  • Pas İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • İsabetli Orta
  • 0
  • 0%
  • Orta İsabeti %
  • 0%
  • 0
  • Başarılı Çalım
  • 0
  • 40
  • Maç
  • 40
  • 0
  • Yapılan Faul
  • 0
  • Faul
  • 87
  • Sarı Kart
  • 83
  • 17
  • Kırmızı Kart
  • 11
Puan Durumu
  • Takımlar
  • P
  • Av
  • O
    • 1

      Krylya Sovetov

    • 40
    • 95
    • +67
    • 2

      FK Orenburg

    • 40
    • 88
    • +40
    • 3

      Nizhny Novgorod

    • 40
    • 84
    • +37
    • 4

      Alaniya II

    • 40
    • 73
    • +33
    • 5

      Torpedo Moscow

    • 40
    • 71
    • +25
    • 6

      Baltika Kaliningrad

    • 40
    • 70
    • +13
    • 7

      Neftekhimik

    • 40
    • 67
    • +20
    • 8

      Veles

    • 40
    • 62
    • +7
    • 9

      Fakel

    • 40
    • 60
    • +12
    • 10

      Yenisey Krasnoyarsk

    • 40
    • 60
    • -2
    • 11

      SKA Khabarovsk

    • 40
    • 60
    • +7
    • 12

      Volgar-Gazprom

    • 40
    • 53
    • +3
    • 13

      Chayka

    • 40
    • 50
    • -11
    • 14

      Tekstilshchik

    • 40
    • 47
    • -16
    • 15

      Spartak Moscow II

    • 40
    • 43
    • -27
    • 16

      Krasnodar II

    • 40
    • 42
    • -17
    • 17

      Akron

    • 40
    • 41
    • -17
    • 18

      Tom Tomsk

    • 40
    • 37
    • -19
    • 19

      Irtysh

    • 40
    • 35
    • -23
    • 20

      Dinamo Bryansk

    • 40
    • 32
    • -40
    • 21

      Chertanovo

    • 40
    • 27
    • -42
    • 22

      Shinnik

    • 40
    • 22
    • -50