KÜNYE
  • CANLI TV İZLE
  • CANLI BORSA
  • İstanbul 8° HAFİF YAĞMUR
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
  • İMSAK'A 02:00

  • HABER GÖNDER

  • İDDAA PROGRAMI

Künye

Murgan Medya ve İnternet Hiz. Ltd. Şti.

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ali Albak

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Murat Katarcı

Haber Editörü/ News Editors

Tuncay Alp
tuncay@habersey.com

Haber Editörü/ News Editors

Adem Budak
adem@habersey.com

Haber Editörü / News Editors

Ali Duru
ali@habersey.com

Haber Editörü / News Editors

Kemal Çan
kemal@habersey.com

Haber Editörü / News Editors

Gürkay Cengiz
gurkay@habersey.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Ömer Bayır
omer@habersey.com

Mali Müşavir / Financial Advisor

Ertuğrul Kerim
ertugrul@habersey.com

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

Orhan Karabay
orhan@habersey.com

Reklam / Advertise

Mehmet Bayır
reklam@habersey.com

Barındırma / Hosting

Lnw Servers
0 (850) 885 07 07
0 (850) 885 18 48
info@lnwservers.com.tr

Yazılım / Software

Wordpress - Bir Tema Web Ajans
bilgi@birtema.com

İletişim

İnfo@habersey.com
+90 538 700 5493

Haberşey'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Haberşey'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.

Haber gönderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 470