a

Koronavirüs nedeniyle bir çok dizi ara verdi

Ülkemizde Koronavirüs vakaları yaşanmaya devam ettiği şu günlerde alınabilecek tüm önlemler alınmaya devam edilirken bir çok dizi salgın nedeniyle ara verdiğini açıkladı. Ancak bu duruma rağmen henüz setlerde olan dizilerin olduğu görülüyor.

İlk vaka yaşandığı sıralarda Limon Film tarafından hazırlanan yapımların ara verdiğini çekimlerini durduklarını açıklamıştı. Bu yaşananlardan sonra özellikle stok bölümü olan diziler bir süre yayınlandılar. Ancak yedek bölümü olmayanlar ise hemen önlem amaçlı çekimleri yarıda bırakmışlardı. Özellikle reyting rekorları kıran dizilerde tek tek ekrana bir süreliğine veda etmeye devam ediyor. Fox TV ekranlarının Perşembe akşamları yayınlanan dizisi Mucize Doktor, stok bölümlerin bitmesi sonrasında çekimleri durdurduğunu açıkladı.

Ancak halen devam eden bazı yapımların olduğunu belirtmekte fayda var! ATV’nin bir çok dizisi yeni bölüm ile ekrana gelirken çekimleri geniş önlemler neticesinde devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da yayınlanmaya devam ediyor. Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yedek bölümler yayınlandıktan sonra ara verdiğini duyurdu.

Dizilerin ne zaman ekrana geleceği henüz açıklanmazken durum normalleşmez ise sezon finali yapılacağı konuşulmaya başlandı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Survivor 2020’ye İrem Akın ve Erman Altıkardeş katıldı