a

Efsane futbolcudan Arda Turan’a sert sözler

Avrupa’da gol kralı olarak tanınan Tanju Çolak Arda Turan’ı sert sözlerle eleştirdi. Bir süredir tekrar Galatasaray’da top oynayacağı söylenen Arda Turan’ı YouTube’da ki ” Gündemin kralı” programında çarpıcı sözlerle eleştirdi.Uzun süredir futboldan uzak kalmış bir isim olan Arda Turan’ın tekrar Galatasaray’da sahalara çıkacağı konuşuluyordu

Ancak Tanju Çolak Arda Turan’ın kesinlikle tekrardan Galatasaray’ın oyuncusu olamayacağını belirtti. Arda Turan’ı ” Galatasaray’ı Darülaceze mi zannediyor?” Sözleriyle topa tuttu. Neredeyse iki yıldır futboldan uzak olan Arda Turan’ın şimdi Galatasaray’a katılmasına çok şaşırdığını söyledi. Bir zamanlar Galatasaray aşkı olduğunu fakat bunun yaşanıp bittiğini söyledi.
Tanju Çolak Arda Turan için şu sözleri kullandı; ” Arda bana göre Galatasaray’da ki hikâyesini yaşanmıştır ve bitmiştir”
Milli futbolcumuz da izlediğimiz Arda Turan’ı artık Galatasaray için Uygun bulmadığını dile getirdi.

“Arda’ya soruyorum ,kumda bile futbol oynamadın . Nasıl oynayacaksın ?Biraz antrenmana çıkıp dönmesi o kadar Zor şey ki..” sözleriyle Arda Turan’ın toptan uzak kalışının Galatasaray’da iyi olmayacağını belirtti.Arda Turan Galatasaray’a kabul edilse bile eğer başarısız bir performans sergilerse bunun hesabını kimin vereceğini sordu.

Zamanında Arda Turan’ın Galatasaray’a çok yararı olduğunu ve Galatasaray’ın da ona kazandırdığını ama artık iki yıllık bir süre futboldan uzak kalmış bir ismin kulübe ne yararı olabilir dedi.Arda Turan’ın eskiden yer aldığı Başakşehir de iyi bir performans sergileyemediğini Galatasaray’a gelirse ne yapabilir gibisinden konuştu.Eğer Arda’yi da Galatasaray futbol kulübüne alırsa büyük bir hataya düşeceğini belirtti.

1 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Trabzonspor’dan taraftarlara jest geldi