a

Cristiano Ronaldo, Instagram’da rekor kırdı

Dünya genelinde popülerliğini son yıllarda arttırmaya devam eden uygulamalardan Instagram, sürekli olarak kendini yenilemeye ve yenilikleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Uygulama üzerinde en çok takipçiye sahip kişilerin başında da ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo bulunuyor. Juventus takımında forma giyen ve 33 34 yaşında olmasına rağmen gollerine devam eden Ronaldo, sosyal medyada da zirvede yer almaya devam ediyor.

Instagram’da takipçi sayılarına bakıldığında Cristiano Ronaldo’nun toplamda 200 milyon bandını geçtiği görülüyor. Ve bu anlamda 200 milyon sayısını geçen ilk isim olarak kayıtlara geçti. Özellikle son yıllarda ünlüler arasında bu konuda da yarış yapılıyor. Ne kadar takipçin fazla olursa o kadar saygınlığın olabileceğine inanan insanlar, günlük olarak bir çok fotoğraf ve video paylaşarak takipçilerini çoğaltmaya devam ediyor. Ancak yıldız futbolcunun sayısına henüz yetişen olmadı. Son zamanlarda 200 milyonu geçerek ayrıca bir gelire sahip olan Ronaldo, futboldan sonra bir alanda daha zirveye oynamaya devam ediyor.

SELENA GOMEZ’İ GERİDE BIRAKTI

Juventus takımında oynadığı futbol ile adından söz ettiren oyuncu, bir çok ödül kazanarak adını tarihin altın sayfalarına yazdırmıştı. Özellikle Real Madrid’den ayrıldıktan sonra eski formunu bulamayacağı düşünülse de, o herkesi şaşırtarak kariyerinde zirve yapmaya devam ediyor. Şimdide Dünya genelinde Instagram üzerinde takipçi sayısı ile büyük beğeni kazanmaya devam ediyor. Yıldız futbolcuya en yakın isim olarak ise Selena Gomez’in olduğu görülüyor. Geçtiğimiz yıllarda Gomez en çok takipçiye sahip olan isim olmayı başarmıştı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

WhatsApp yine çöktü