a

Böyle şaka da olmaz dedirten olay

Hem kendi canlı hem de arkadaşının canını tehlikeye attı . Şaka yapıyorum derken az daha canından oluyordu. kolay Bostancı sanayisinde gerçekleşti yağmurlu bir havada arkadaşını gören kişi Türk usulü arabayı arkadaşının üzerinde şaka yapayım diye sürerken yağmurun bıraktığı kaygan zemini aklından çıkarmıştı. araba hareket ettikten sonra arabayı durdurmakta zorlanan genç iki araç arasında kalıp az kalsın hayatını yitircekti. Olay dün akşam saatlerinde gerçekleşti şiddetli yağmura rağmen arabayı arkadaşının üzerine süren genç az kalsın canından ve arkadaşına canından edecektim arabayı durdur anlamayınca panikleyen adam 2 araba arasında kaldı olay anı an ve an kamerada görüntülendi.

Arabası yağmurun etkisi ile durmayan adam ilk önce arkadaşı Emre oktay’a ardından da park halinde duran bir minibüs çarptı. Arkadaşı Emre Oktay olaydan şans eseri kurtuldu. Emre Oktay daha sonra yanlışlıkla kendisine çarpan arkadaşının yanına gitti sürücü koltuğunda oturan adam olayın etkisiyle şok geçirmiş durumdaydı olay anlatan bir görgü tanığı ise ise bakın ne dedi…
“Gürültüyle dükkandan çıktı. Samimi arkadaşını yürürken görmüş. ‘Şaka yapayım diyor’, arabayla gelirken frene basıyor ama yerler ıslak olduğu için araç durmuyor. Arada sıkışabilirdi, son anda kurtuldu, büyük şans kurtulması. Böyle şaka olmaz” diyerek olayı bariz bir şekilde anlattı.

0 0 0 0 1 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Survivor futbol maçındaki Osman kimdir?