a

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın dönemi

Geçtiğimiz hafta Abdullah Avcı ile yollarını ayıran Beşiktaş, uzun süredir adı geçen Sergen Yalçın ile anlaşma sağladı. Hafta sonunda yapılan görüşme sonrasında Yalçın’ın Vodafone Park’ta görüşme gerçekleştirildiği ve anlaşmanın 1.5 yıllık olduğu ifade edildi. Henüz resmi olarak açıklama yapılmasa da açıklamanın bugün 19:03’de yapılacağı düşünülüyor.

Teknik Direktör Abdullah Avcı ile Erzurumspor yenilgisi sonrasında yollarını ayıran Beşiktaş, uzun süredir taraftarların istediği bir isim olan Sergen Yalçın ile anlaştığı iddia edildi. Gündeme ilk gelen isimlerden olan tecrübeli isimin yeni hoca olarak takımın başında olacağı belirtiliyor. Yönetim ilk olarak statta görüşme yaptı ve daha sonra Sergen Yalçın’ı buraya davet ettiği ve görüşme sonrasında anlaşma sağladığı öğrenildi.

Yeni Malatyaspor takımının başında olan ancak yapılan görüşme sonrasında Süper Lig ekibi ile yollarını ayıran Yalçın’ın eski takımı olan Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü olacağı belirtiliyor. Tüm işlemlerin yapıldığı ve resmi açıklamanın yapılmasının kaldığı ve yukarıda da belirttiğimiz gibi 19:03’de video ile duyuru yapılacağı düşünülmektedir.

Bildiğimiz üzere Beşiktaş alt yapısından yetişen ve kaptanlığa kadar yükselen Sergen Yalçın, son olarak Siyah Beyazlı takımın alt takımını çalıştırmıştı. Daha sonra ise farklı takımlarda teknik direktörlük görevini üstleniyordu. Geçtiğimiz dönemlerde Alanyaspor’un başındayken Beşiktaş’a dönüp dönmeyeceği konusunda sorulara “bir gün kavuşacağız” cevabını vermişti. Taraftarların sosyal medyada tecrübeli isim ile ilgili mesajları sonrasında Türkiye gündemine girmeyi başardı.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Süper Lig’de Fenerbahçe, Başakşehir’i rahat geçti!