a

Benim Tatlı Yalanım neden final yapıyor?

Star TV ekranlarında yaz aylarında başlayan ve ilgiyle izlenen yapımlardan birisi olan Benim Tatlı Yalanım çok yakında final yaparak izleyicisine veda edecek. Dizinin hayranları neden final yapıyor diye merak içerisinde konu ile ilgili açıklama bekliyor. İlk zamanlardan bu yana reytinglerde başarılı sonuçlar alan dizi, maalesef son haftalarda yaşadığı izlenme oranı kaybı ile kanalın pek yüzünü güldürmüyor.

Senaryonun da beklenen etkiyi göstermemesi sebebiyle dizinin final yapmasına karar verildi. Çok yakında final bölümü ile yayında olacak.

Dizi duygusal komedi olarak izleyicisi ile buluşan bir dizidir. Oldukça güçlü ve sempatik oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyicilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Konusu
Dizide güçlü ve başarılı bir iş adamı olan Nejat eşi tarafından birden bire terk edilir. 6 yaşındaki kızı Kayra ile baş başa kalan Nejat kızını büyütmek veyaçlarını karşılamak zorundadır ancak bu, bir baba için hiç de kolay değildir. Kayra ile çok güzel bir hayat mücadelesi veren Nejat Kayra’nın içten içe annesini çok özlediğini görünce annesinin onu ve kendisini ter ettiğini ona söyleyemez. Çok uzaklara iş için gittiğini belirtir. Nejat annesinin yokluğuna çok üzülen kızı için tatlı bir yalan söyleyeme karar verir. Suna ile iş birliği yaparak Kayra’nın annesi yerine Suna’yı geçirir.Kendi halinde bir yaşantısı olan Suna hem Nejat’a hem de Kayra’ya çok iyi gelecektir ve zamanla Nejat Suna’ya aşık olacaktır.

Oyuncu Kadrosu
Dizide genç ve dinamik oyuncuların yanı sıra usta oyuncular da yer alıyor. Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu, Lavinya Ünlüer, Cem Zeynel Kılıç, Aslı İnandık, Gonca Sarıyıldız gibi isimler yer alıyor. Dizi yayınlandığı ilk gün itibari ile büyük bir beğeni toplamış yaz aylarında yayınlanmasına rağmen senaryosu uzatılmıştır. Gündüz tekrarını izleyebileceğiniz dizide oldukça renkli anlara tanık oluyoruz. Ailece izleyebileceğiniz bu diziyi internet üzerinden de izlemeniz mümkün oluyor.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Atiye dizisi Netflix’ten ücretsiz nasıl izlenir?