a
  • Haberşey
  • Güncel
  • Arda Turan’a Ece Üner’den efsane gönderme !! Arda Turan davacı olacak mı ?

Arda Turan’a Ece Üner’den efsane gönderme !! Arda Turan davacı olacak mı ?

Arda Turan’a Ece Üner’den efsane gönderme !! Arda Turan davacı olacak mı ?

Geçtiğimiz aylarda şok bir olayla aniden gündeme bomba gibi düşen olayın baş kahramanı futbolcu Arda Turan’a bugün verilen ceza adeta saç baş yoldurdu. Arda Turan’ın bir gece kulübünde Şarkıcı Berkay’ın sevgilisine sarkıntılık yapmış i(iddia) ve Berkay’ın burnunu kırmıştı. Berkay apar topar hastaneye kaldırılınca, kaldığı hastaneye gelen Arda Turan orada da elindeki silahı patlatmasıyla adeta gündem olmuştu.

Bugün olayın dava duruşmasında Arda Turan’a 2 yıl 3 ay ceza verildi fakat bu cezanın hemen çekmeyeceği ilerleyen süreçlerde herhangi bir başka olaya karışmasında bu cezayı çekeceği açıklandı. Bu cezanın para cezasına çevrilmesi bekleniyor. Olay üzerine başta Twitter olmak üzere bir çok insan adeta saç baş yoldu. Show TV’nin akşam haberleri sunucusu olan Ece Üner bu olaya sessiz kalmayarak Arda Turan’a verilen cezayı ağır ve birazda mizahlı bir şekilde eleştirdi. Ece Üner konuşmasında; ”Birisinin karısını taciz etmesekte laf atabilir, kocasına saldırıp burnunu kırabilir, hastaneye ruhsatsız silah ile girebilir, o silahı sıkabilir ve neredeyse hiç bir  ceza bile almayabilirsiniz. Koskoca Adalet sistemi Arda Turan’a farklı bize farklı işliyor” diyerek sosyal medya’da günün kahramanı oldu.

Bu tür atışmalara genelde sessiz kalmayan Arda Turan’dan ise henüz bir ses çıkmadı. Arda Turan dava duruşmasından hemen sonra silah ile hastaneye gelmiş olmasından, Berkayın burnunu kırmasından dolayı üzgün olduğunu ifade etti. Ama şarkıcı Berkay Şahin’in karısına taciz iddialarını kabul etmeyen Arda Turan; ”Bu iddiayı kim iftira olarak üzerime yıktı ise ona Türkiye Cumhuriyet’inin en büyük tazminat davasını açaçağım” dedi.

Yine duruşmadan sonra tepki gören bir paylaşımda Arda Turan’ın eşi olan Aslıhan Doğan Turan’dan geldi. Ceza’nın açıklanmasından hemen sonra instagram üzerinden ” 🙂 ” emojisini paylaştı ve sosyal medya’dan Aslıhan Doğan’a tepkiler çığ gibi yükseldi.

Arda Turan’ın Ece Üner’e akşam haberlerinde sarf ettiği sözler için dava açması bekleniyor. Arda Turan hakkında yapılan suçlamaların hepsini kabul etmiş fakat şarkıcı Berkay Şahin’in eşine yaptığı iddia edilen tacizi reddetmişti. Bugün yaptığı açıklamada bu iftirayı atanlara ağır şekilde tazminat davası açacağı sinyallerini verdi.

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

A2 Tv 12 Eylül 2019 Perşembe yayın akışı